پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری:
کد خبر: 1507
تاریخ: 17 شهریور 1393

اصلاح ۲۴ هزار متر شبکه توزیع و خط انتقال در روستاهای استان تهران و البرز

به گزارش درگاه ملی آب ایران به نقل از رئیس اداره نگهداری و بهره برداری از تأسیسات، از ابتدای سال تا کنون ۲۴ هزار متر شبکه توزیع و خط انتقال در سطح روستاهای استان تهران اصلاح و بازسازی شده است. بامری رئیس اداره نگهداری و بهره برداری از تأسیسات آبفار استان تهران گفت: قدمت خطوط […]

به گزارش درگاه ملی آب ایران به نقل از رئیس اداره نگهداری و بهره برداری از تأسیسات، از ابتدای سال تا کنون ۲۴ هزار متر شبکه توزیع و خط انتقال در سطح روستاهای استان تهران اصلاح و بازسازی شده است.
بامری رئیس اداره نگهداری و بهره برداری از تأسیسات آبفار استان تهران گفت: قدمت خطوط انتقال و شبکه های آبرسانی در برخی روستاها موجب گردیده مشکلات کمبود آب و احتمال آلودگی آب در آنها افزایش یابد که برهمین اساس و بر پایه بررسی های همکاران این شرکت، در روستاهایی که فرسودگی در آنها بیشتر بوده، اقدام به بازسازی و اصلاح خطوط نمودیم.
بامری با اشاره به این موضوع که برنامه ریزی شرکت به گونه ای است که در تلاشیم تمامی خطوطی که دچار فرسودگی هستند را اصلاح نماییم گفت کمبود اعتبارات موجب گردیده در اجرای این امر با مشکلاتی روبرو شویم. وی اصلاح و بازسازی شبکه توزیع را ۱۸ هزار متر و خطوط انتقال را ۶ هزار متر اعلام کرد و گفت در این مدت ۵۰ مورد حوضچه شیر نیز بازسازی شده است و بیش از ۱۲ هزار مورد حوادث و اتفاقات در سطح روستاهای دو استان رفع گردیده است. بامری همچنین از بازسازی ۷ باب مخزن زمینی و هوایی و مرمت و بازسازی ۱۰ باب اطاقک تأسیسات در مدت زمان مذکور خبرداد. رئیس اداره نگهداری و بهره برداری از تأسیسات در پایان گفت ما امیدواریم با تأمین اعتبارات کافی بتوانیم حداکثر برنامه هایی که در نظر داریم را در حوزه نگهداری از تأسیسات اجرایی نماییم.

منبع: سایت خبری شرکت آب و فاضلاب کشور

QR:اصلاح ۲۴ هزار متر شبکه توزیع و خط انتقال در روستاهای استان تهران و البرز

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *