پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری:
کد خبر: 6288
تاریخ: 8 بهمن 1393
نیاز به مدیریت مصرف آب در صنایع استان زنجان

نیاز به مدیریت مصرف آب در صنایع استان زنجان

امروز متاسفانه بحران آب جدی است و صرفه جویی در مصرف آب باید در اولویت کاری همه باشد. کار خانجات و صنایع در استان باید مصرف آب را به درستی مدیریت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران و به نقل از مهر، جمشید انصاری شامگاه سه شنبه در جلسه شورای اقتصادی و سرمایه گذاری با اشاره به کمبود آب در استان زنجان افزود: امروز متاسفانه بحران آب جدی است و صرفه جویی در مصرف آب باید در اولویت کاری همه باشد.

وی اظهار داشت: کمبود آب و منابع زیر زمینی در استان زنجان بسیار جدی است و در این میان مدیریت مدیران واحدهای صنعتی و کارخانجات بسیار ضروری است.

استاندار زنجان گفت: با توجه به اینکه بسیاری از کار خانجات و واحدهای فعال در استان زنجان جنگلکاری و درختکاری هم دارند باید بر این امر توجه داشته باشند که بحث کنترل و مصرف درست و بهینه آب را در نظر داشته باشند و اسرف نکنند.

انصاری تاکید کرد: متاسفانه در بحث کشاورزی آب مصرف شده بسیار زیاد است و باید استفاده از منابع آبی به طوری باشد که بعدا با مشکل آب مواجه نباشیم.

وی در ادامه افزود: فعالیت واحدهای صنعتی در استان علاوه بر اینکه در توسعه اقتصاد استان موثر است بلکه در ایجاد اشتغال پایدار هم حرف اول را می زند.

استاندار زنجان تصریح کرد: امروز در راستای ایجاد توسعه پایدار باید زیر ساختهای لازم برای جذب سرمایه گذار در استان فراهم شود و باید مدیران دستگاههای متولی همکاری لازم را با سرمایه گذاران داشته باشند.

انصاری گفت: سرمایه گذار در جایی سرمایه گذاری می کند که زیر ساختها برایش هموار و آماده باشد بنابراین با مدیریت لازم برای حضور سرمایه گذار در استان فراهم شود.

منبع: پایگاه خبری مهر

QR:نیاز به مدیریت مصرف آب در صنایع استان زنجان

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *