پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری:
کد خبر: 9362
تاریخ: 23 اسفند 1393
جداسازی آب شرب برای آبیاری فضای

جداسازی آب شرب برای آبیاری فضای

محمد حسن زمانی با اشاره به اینکه با تغییر رویکرد روش آبیاری فضای سبز صرفه‌جویی زیادی در میزان آب شرب انجام می‌شود، اظهار داشت: سال آینده عملیات زیرسازی آبیاری تحت فشار به اجرا در می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران به نقل از تسنیم، محمد حسن زمانی با اشاره به اینکه با تغییر رویکرد روش آبیاری فضای سبز صرفه‌جویی زیادی در میزان آب شرب انجام می‌شود، اظهار داشت: سال آینده عملیات زیرسازی آبیاری تحت فشار به اجرا در می‌آید.

وی با تاکید بر اینکه منبع آب وجود دارد و فقط باید لوله کشی‌‌های لازم برای آبیاری تحت فشار فضای سبز انجام شود، ابراز کرد: هم اکنون آبیاری فضای سبز توسط تانکر انجام می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر سلطانیه به میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای این امر اشاره کرد و افزود: برای سال آینده یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای لوله‌کشی آبیاری قطره‌ای در نظر گرفته شده است.

وی به ادامه‌دار بودن این پروژه اشاره کرد و یادآور شد: طرح جداسازی آب شرب برای آبیاری فضای سبز نیاز به اعتبار زیادی دارد ولی بخشی از این اعتبار برای سال آینده در نظر گرفته شده است.

زمانی به اهمیت افزایش سرانه فضای سبز در سلطانیه اشاره کرد و گفت: افزایش خدمات توسعه فضای سبز و ایجاد پارک‌ها از جمله برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری در سال آینده است.

وی با اشاره به نهضت آسفالت‌ریزی در سلطانیه خاطرنشان کرد: در برنامه‌های سال آینده شهرداری سلطانیه آسفالت‌ریزی گسترده در سطح شهر پیش‌بینی شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر سلطانیه عنوان کرد: در بودجه سال آینده شهرداری سلطانیه 6 پروژه بزرگ و محوری از جمله پروژه میدان سلام، طرح ملی فاضلاب، احیای چمن سلطانیه و غیره پیش‌بینی شده است.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

QR:جداسازی آب شرب برای آبیاری فضای

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *