پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری:
کد خبر: 9510
تاریخ: 24 فروردین 1394
آب چاه‌های سهرورد زنجان هدر می‌رود

آب چاه‌های سهرورد زنجان هدر می‌رود

علیرضا جزء‌قاسمی اظهار داشت: لایروبی چاه‌های آب شرب شهر سهرورد زنجان با توجه به کمبود آب شرب این شهر در ماه‌های گرم امسال انجام شده است. وی با اشاره به اهمیت لایروبی چاه‌های آب شرب تصریح کرد: برای احیاء و آبدهی بیشتر چاه‌ها لایروبی مکرر لازم است. مدیرعامل شرکت‌ آب و فاضلاب شهری استان زنجان […]

علیرضا جزء‌قاسمی اظهار داشت: لایروبی چاه‌های آب شرب شهر سهرورد زنجان با توجه به کمبود آب شرب این شهر در ماه‌های گرم امسال انجام شده است.

وی با اشاره به اهمیت لایروبی چاه‌های آب شرب تصریح کرد: برای احیاء و آبدهی بیشتر چاه‌ها لایروبی مکرر لازم است.

مدیرعامل شرکت‌ آب و فاضلاب شهری استان زنجان به برطرف کردن مشکل قرائت کنتور‌های شهرستان سهرود اشاره کرد و افزود: به دلیل پایین بودن کنتورهای حجمی چاه شماره یک و بروز مشکلاتی در قرائت کارکرد و کالیبراسیون آن، نسبت به افزایش لوله آبدهی و هم سطح‌‌سازی کنتور حجمی نیز اقدام شده است.

وی با اشاره به میزان تولید آب شرب چاه‌ها در شهر سهرود در 11 ماهه امسال عنوان کرد: میزان تولید آب شرب از 2 حلقه چاه در این شهرستان حدود 436 هزار و 350 متر مکعب بوده است.

جزء قاسمی به میزان مصرف آب شرب از چاه‌های شهر سهرورد اشاره و ابراز کرد: میزان مصرف این شهر در 11 ماهه امسال بیش از 341 هزار متر مکعب بوده و حدود 22 درصد از آب تولیدی به دلیل فرسودگی شبکه و تاسیسات به هدر می‌رود.وی به تعداد مشترکان آب سهرود اشاره کرد و گفت: تعداد مشترکان آب شرب شهر سهرورد یک هزار و 680 مشترک است.به‌گزارش تسنیم، شهر سهرورد زادگاه فیلسوف بزرگ”شیخ اشراق” که در 100 کیلومتری مرکز استان زنجان واقع شده است.

منبع : تسنیم

QR:آب چاه‌های سهرورد زنجان هدر می‌رود

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *