پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری:
کد خبر: 10168
تاریخ: 25 فروردین 1394
طغیان رودخانه و آسیب دیدن زیرساخت‌های طالقان

طغیان رودخانه و آسیب دیدن زیرساخت‌های طالقان

راه‌های ارتباطی بالاطالقان و پل‌های طالقان دراثر جاری شدن سیل تخریب شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران و به نقل از ایسنا، حشمت‌الله کشیری، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان، منطقه البرز، با اعلام این خبر گفت: به‌دلیل طغیان شدید رودخانه ناشی از بارش باران و جاری شدن سیل، خسارات جدی به […]

راه‌های ارتباطی بالاطالقان و پل‌های طالقان دراثر جاری شدن سیل تخریب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران و به نقل از ایسنا، حشمت‌الله کشیری، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان، منطقه البرز، با اعلام این خبر گفت: به‌دلیل طغیان شدید رودخانه ناشی از بارش باران و جاری شدن سیل، خسارات جدی به ایستگاه سنجش آب بخش بالاطالقان (جوستان) وارد شده است.

وی افزود: با وجود کمک مردم و ماشین‌آلات راهسازی امکان بیرون آوردن قفسه محتوی سنسور اندازه‌گیری پارامترهای سنجش وجود نداشته و دیوار ساحلی جنب ایستگاه سنجش و دیوار منازل، جاده اصلی بخش بالاطالقان و تعدادی از پل‌ها تخریب شد.

کشیری خاطرنشان کرد: در نهایت نیروهای اجرایی این اداره با هدف جلوگیری از تخریب دیگر ایستگاه سنجش واقع در ورودی شهر طالقان وارد عمل شده و با تهیه بیش از 70 متر سیم بکسل کانکس ایستگاه سنجش که در معرض خطر و وا‍ژگونی قرار داشت را با بستن به ساختمان‌های مجاور نجات دادند.

وی در پایان گفت: به‌دلیل خسارات وارده به زیرساخت‌های شهرستان و قطع ارتباط حدود هشت روستا، جلسه کمیته بحران نیز در محل بخشداری بالاطالقان برگزار شد.

منبع :‌ ایسنا

QR:طغیان رودخانه و آسیب دیدن زیرساخت‌های طالقان

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *