پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری:
کد خبر: 11659
تاریخ: 28 اردیبهشت 1394
انجمن همیاران آب در البرز

انجمن همیاران آب در البرز

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز با بیان اینکه امروز کشور با چالش شدید آب رو به رو است،گفت: برای رفع این مشکل انجمن همیاران آب در البرز راه اندازی می شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، حمیدرضا عسگری مورودی در نخستین همایش توانمندسازی سازمان های […]

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز با بیان اینکه امروز کشور با چالش شدید آب رو به رو است،گفت: برای رفع این مشکل انجمن همیاران آب در البرز راه اندازی می شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، حمیدرضا عسگری مورودی در نخستین همایش توانمندسازی سازمان های مردم نهاد استان البرز که پیش از ظهر امروز در محل باشگاه میلاد برگزار شد، اظهار داشت: امروز کشور با چالش شدید آب رو به رو است که این مشکل با مشارکت جمعی برطرف می شود.

وی با بیان اینکه انجمن همیاران آب در استان البرز به زودی راه اندازی می شود، افزود: حضور مردم در این انجمن و مشارکت بیش از پیش از شهروندان در بحث پیشگیری از بحران آب بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز با اشاره به اینکه با حضور گستریده مردم در اداره کشور بار دولت سبک تر می شود، خاطرنشان کرد: استان البز با وجود قومیت های مختلف مردمی بستر خوبی برای توسعه سازمان های مردم نهاد محسوب می شود.

عسگری مورودی با اشاره به اینکه باید فرهنگ حرکت های دسته جمعی و گروهی نه تنها در سطح استان البرز بلکه در سراسر کشور نهادینه شود، تصریح کرد: آنچه بعد از جنگ جهانی دوم سبب توسعه و بهبود فضای اقتصادی کشور ژاپن شد، کار گروهی بود.

وی با اشاره به اینکه برای شکوفا شدن اقتصا، فرهنگ و افزایش سرمیاه اجتماعی باید مشارکت عمومی در جامعه اجرا یی شود، گفت: مجموعه ای در استان البرز از 400 کود خیابانی و 100 زن بدسرپرست نگهداری و حمایت می کند.

مدیرکل امور اجتماعی البرز با تاکید بر اینکه چالش زیست محیطی تهدیدی جدی است که باید مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: سازمان های مردم نهاد استان البرز کمک شایانی در راستای رفع این دسته از مشکلات می کنند.

منبع : خبرگزاری تسنیم 

QR:انجمن همیاران آب در البرز

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *