پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری:
کد خبر: 12441
تاریخ: 12 خرداد 1394
عاشوری: آب زنجان به طور مداوم در حال کنترل کیفیت

عاشوری: آب زنجان به طور مداوم در حال کنترل کیفیت

مدیرکنترل کیفیت آبفای گفت : کیفیت آب شرب استان زنجان بر اساس استانداردهای مدون بهداشت جهانی و دستورالعمل های بهداشتی منطقه ای دفتر کنترل کیفیت و بهداشت شرکت به طور منظم پایش می شود . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران و به نقل از خبرگزاری مهر، علی عاشوری افزود : این شرکت به […]

مدیرکنترل کیفیت آبفای گفت : کیفیت آب شرب استان زنجان بر اساس استانداردهای مدون بهداشت جهانی و دستورالعمل های بهداشتی منطقه ای دفتر کنترل کیفیت و بهداشت شرکت به طور منظم پایش می شود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران و به نقل از خبرگزاری مهر، علی عاشوری افزود : این شرکت به منظور تحویل آب سالم و بهداشتی در نقطه مصرف به مشترکین اقدامهای عملیاتی و کنترلی شامل آزمونهای باکتریولوژی، فیزیولوژی، فیزیکوشیمیایی، فلزات سنگین و سایر ریزآلاینده ها را انجام می دهد.

وی افزود : این دفتر آزمون های فوق را بطور روزانه و مستمر با لحاظ جمعیت تحت پوشش شهرهای تابعه نمونه برداری و مورد آزمون قرار می دهد.

مدیر کنترل کیفیت آبفای به تعداد آزمونهای انجام شده طی سال گذشته اشاره کرد و افزود: بیش از ۴۱ هزار مورد آزمون کلرسنجی، ۷۵۰ مورد آزمون فیزیک وشیمیایی و ۲ هزار و ۸۰۰ مورد آزمون میکروبی جهت پایش کیفیت آب شرب زنجان انجام  شده است.

عاشوری به تاکیدات دکتر بیگلری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: مرکز بهداشت نظارت مستمری بر کیفیت آب شرب استان دارد و طبق گفته دکتر بیگلری بیش از ۱۳ هزار مورد کلرسنجی آب آشامیدنی از اسفند سال گذشته تا پایان طرح بسیج سلامت نوروزی توسط مرکز بهداشت انجام شده است.

منبع: پایگاه خبرگزاری مهر

QR:عاشوری: آب زنجان به طور مداوم در حال کنترل کیفیت

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *