پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری:
کد خبر: 12958
تاریخ: 29 خرداد 1394
۴۵۰ میلیارد ریال برای تجهیز شبکه آبیاری اردبیل تخصیص یافت

۴۵۰ میلیارد ریال برای تجهیز شبکه آبیاری اردبیل تخصیص یافت

معاون آب،‌ خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی گفت: امسال حدود ۴۵۰ میلیارد ریال برای تجهیز شبکه آبیاری و نیز استفاده از آبیاری نوین برای استان اردبیل تخصیص یافته است. به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی آب ایران” و به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی مراد اکبری در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: افتتاح پروژه […]

معاون آب،‌ خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی گفت: امسال حدود ۴۵۰ میلیارد ریال برای تجهیز شبکه آبیاری و نیز استفاده از آبیاری نوین برای استان اردبیل تخصیص یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران" href="http://www.WaterNews.ir">“پایگاه خبری تحلیلی آب ایران” و به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی مراد اکبری در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: افتتاح پروژه آبیاری پایین دست سد یامچی کار بسیار مفیدی در اردبیل است که با بهره‌برداری از این پروژه در حدود 2 هزار هکتار تحت آبیاری مدیریت شده قرار می‌گیرند که حدود 6 میلیارد و 800 میلیون تومان برای این طرح اعتبار هزینه شده است.

وی گفت:‌ حدود 60 پروژه به مناسبت هفته جهاد کشاورزی در استان اردبیل با اعتبار بالغ بر 450 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد که سیلوی 50 هزار تنی الدوز گندم اردبیل نیز یک پروژه بسیار ارزشمند است که در حدود 11 میلیارد تومان برای این طرح هزینه شده است.

معاون آب،‌ خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی افزود:‌ برای رونق بخش تولید باید مدیریت بازار مورد توجه قرار بگیرد که وقتی محصولات تولید شده به فرآوری تبدیل شود و اگر برنامه‌ریزی خوبی صورت بگیرد قطعا افزایش تولید با مدیریت بازار بسیار نتیجه بخش خواهد بود.

اکبری تصریح کرد:‌ 200 میلیارد تومان برای پروژه سد خدا آفرین استان اردبیل اعتبار تخصیص یافته و نیز در حدود 450 میلیارد ریال برای تجهیز شبکه‌های آبیاری استان اردبیل اعتبار لحاظ شده است.

وی بیان کرد:‌ حدود 23 میلیارد تومان برای تجهیز شبکه آبیاری نوین، 20 میلیارد تومان صرف هزینه‌های شبکه‌های فرعی و بقیه این مبلغ نیز صرف تأمین سایر تجهیزات می‌شود.

QR:۴۵۰ میلیارد ریال برای تجهیز شبکه آبیاری اردبیل تخصیص یافت

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *