پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری: منابع آب
کد خبر: 13573
تاریخ: 14 تیر 1394
پروژه انتقال آب دریا به جم سرعت می‌گیرد

پروژه انتقال آب دریا به جم سرعت می‌گیرد

بوشهر – فرماندار شهرستان جم از افزایش سرعت اجرای پروژه انتقال آب از دریا به جم و پروژه آبخیزداری این شهرستان خبر داد و گفت: مخابرات از معضلات زیرساختی شهرستان جم است. به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی آب ایران” به نقل از خبرگزاری مهر، فتح الله نوروزی صبح شنبه در دیدار با جمعی از فعالان […]

بوشهر – فرماندار شهرستان جم از افزایش سرعت اجرای پروژه انتقال آب از دریا به جم و پروژه آبخیزداری این شهرستان خبر داد و گفت: مخابرات از معضلات زیرساختی شهرستان جم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران" href="www.waternews.ir">“پایگاه خبری تحلیلی آب ایران” به نقل از خبرگزاری مهر، فتح الله نوروزی صبح شنبه در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان جم با اشاره به نقش و جایگاه مهم فعالان سیاسی و اجتماعی در تحولات سیاسی کشور افزود: بسط توسعه سیاسی و گفتمان تدبیر، امید و اعتدال از اهداف دولت یازدهم است و در راستای تحقق این اهداف از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

نوروزی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید، حاکمیت منطق، قانون و احیای اخلاق را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است، اظهار داشت: ۷۲ درصد مردم شهرستان جم در میان تمام شعارهای انتخابات به تدبیر و امید رای دادند و انتظار دارند در پرتو این شعارها، کارها مدبرانه و اخلاق مدارانه انجام شود تا همه از برکات و خدمات دولت برخوردار شوند.

وی تصریح کرد: البته اکنون زمان شعار دادن نیست بلکه زمان عمل به شعارها و وعده‌هاست و مردم اکنون دیگر نه به وعده‌ها که به عملکرد دولت و تحقق وعده‌ها نگاه می‌کنند و باید با تمام توان در راستای تحقق وعده‌ها تلاش کنیم.

مردم خواستار تحقق وعده‌ها هستند

نوروزی اضافه کرد: مردم دیگر به شعارهای بی‌پشتوانه اهمیتی نمی‌دهند و قطعا آنچه در این دو سال از موفقیت‌های داخلی و خارجی رخ داده است، نشانه بارز صداقت در عمل است که امید را در کشور جاری ساخته است چرا که صداقت در رفتار و گفتار، اعتماد عمومی را به دولت و حاکمیت دو چندان و دل‌ها را با مسئولان همراه سازد.

وی فعالان سیاسی اجتماعی را سرمایه های دولت یازدهم دانست و اظهار داشت: تمام فعالان سیاسی و اجتماعی که دل در گرو موفقیت دولت و پیشرفت و توسعه شهرستان دارند از یک سو و مسئولان از سوی دیگر باید همراه و همگام تلاش کنند تا فضایی آرام و پرنشاط برای مردم شهرستان در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی فراهم شود.

نوروزی یادآور شد: قطعا همانگونه که مردم عملکرد دولت‌های گذشته را رصد می‌کنند سالیانی دیگر ما نیز زیر ذره‌بین تیزبین مردم و نخبگان جامعه قرار می‌گیریم و باید تمام هم و غم خود را صرف تحقق شعارها و خدمات رسانی مطلوب به مردم کنیم.

کمبود زیرساخت‌ها در جم

فرماندار شهرستان جم، رعایت منطق و اعتدال در رفتار و گفتار را لازمه پویایی و نشاط جامعه عنوان کرد و افزود: حفظ کرامت انسان‌ها با هر دیدگاه و رای و تکریم منتقدان و مخالفان از الزامات تحقق جامعه سالم و پرنشاط سیاسی است و قطعا هر دولتی به این نگاه پایبند باشد در دل‌های مردم نفوذ خواهد کرد.

وی گفت: رسالت حامیان دولت تدبیر و امید در این راستا رسالتی بسیار خطیر است چرا که به عنوان پیش قراولان تحولات سیاسی و اجتماعی جامعه به شمار می آیند و برآیند رفتار و گفتار آنان، در نوع نگرش مردم تاثیر گذار است.

نوروزی به مسائل و موضوعات مهم شهرستان نیز اشاره کرد و افزود: شهرستان جم با وجود فضای بسیار خوب سیاسی و اجتماعی، متاسفانه دچار چالش‌های مهمی در حوزه‌های زیرساختی است که با همراهی و همفکری فعالان و دلسوزان شهرستان باید نسبت به حل آن‌ها گام برداریم.

آب و راه در جم بهبود می‌یابد

وی موضوع آب و راه را از مشکلات مبتلا به شهرستان ذکر کرد و گفت: تلاش های خوبی در سال گذشته در موضوع انتقال آب شرب از دریا و آبخیزداری انجام شده است و در سال جاری نیز با جدیت در حال پیگیری برای تسریع در انجام این طرح ها هستیم.

نوروزی از مخابرات به عنوان یکی دیگر از معضلات بزرگ زیرساختی جم یاد کرد و اظهار داشت: وضعیت مخابرات در جم در شرایط نامناسبی قرار دارد و اکنون تعداد زیادی از روستاهای شهرستان فاقد تلفن ثابت هستند و برخی با مشکل آنتن دهی تلفن همراه نیز مواجه هستند.

مشکلات واگذاری خط تلفن در جم

وی اضافه کرد: در سطح شهر نیز در بحث واگذاری تلفن ثابت مشکلاتی وجود دارد و اکنون تعداد زیادی از شهروندان، با وجود ثبت نام در سال های قبل هنوز موفق به دریافت خط تلفن نشده‌اند که لازم است مخابرات استان در این خصوص تدابیر جدی‌تری را اتخاذ کند.

فرماندار جم گفت: امیدواریم با مشارکت جدی و دلسوزانه نخبگان و فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان، شاهد ارتقا و پیشرفت هر چه بیشتر این شهرستان باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

QR:پروژه انتقال آب دریا به جم سرعت می‌گیرد

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *