پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری: آب
کد خبر: 15727
تاریخ: 2 شهریور 1394
مجمع خیرین آب‌رسان زنجان تاسیس شدمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان:

مجمع خیرین آب‌رسان زنجان تاسیس شد

با تشکیل مجمع خیرین آب‌رسان زنجان از این پس کمک مردم و خیرین ساماندهی خواهد شد و می‌توان از این شیوه مشارکت در دیگر نقاط کشور نیز بهره برد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان از تاسیس مجمع خیرین آب‌رسان زنجان با هدف مشارکت خیرین در امر آب‌رسانی و تامین آب شرب روستاهای این استان خبر داد.
به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران، “محمد حسین مهانفر” با اعلام این خبر گفت: دارا بودن روحیه مشارکت مردمی، استقبال خیرین در بحث مشارکت و تاثیر داشتن مشارکت در مدیریت الگوی مصرف توسط مشترکین روستایی و افزایش شاخص بهره‌مندی آب شرب روستاها از دلایل عمده تشکیل مجمع خیرین آبرسان بود .
این مقام مسئول تصریح کرد: پشتیبانی بلند مدت اما اندک مردم باعث می‌شود تا به مرور با خودیاری خود مردم در روستاهای استان زنجان حداقل مشکل را داشته باشیم.
مهانفر خاطر نشان ساخت: با تشکیل مجمع خیرین آب‌رسان زنجان از این پس کمک مردم و خیرین به صورت ساماندهی شده بوده و می‌توان از این شیوه مشارکت در دیگر نقاط کشور نیز بهره برد.
مدیرعامل شرکت آبفار افزود: این رویکرد در راستای تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و تکیه بر اعتماد مردم است.
وی تصریح کرد: هیچ مجمومه‌ای تاکنون به صورت ساماندهی شده در این خصوص در استان زنجان فعالیتی نداشته است و با تشکیل این مجمع مردم‌نهاد تمامی امور با مشارکت مجمع و پشتیبانی علمی و فنی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان انجام خواهد گرفت.

QR:مجمع خیرین آب‌رسان زنجان تاسیس شد

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *