پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری:
کد خبر: 29964
تاریخ: 1 آذر 1395
آماده باش مدیریت بحرانمدیر کل مدیریت بحران استان زنجان خبر داد:

آماده باش مدیریت بحران

مدیر کل مدیریت بحران استان زنجان از وقوع کولاک و یخبندان در استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی آب ایران، صفی الله کرامتی خبر داد: با آغاز بارش باران و برف در استان زنجان و کاهش محسوس دمای هوا احتمال وقوع حوادث غیرمترقبه ناشی از یخبندان وجود دارد.

وی عنوان کرد: با توجه به بارش برف طی چند روز آینده در استان زنجان وقوع یخبندان و کولاک در استان وجود دارد که شهروندان و رانندگان برای تردد در جاده ها تمهیدات ایمنی و گرمایشی را مورد توجه قرار دهند.

مدیر کل مدیریت بحران استان زنجان بیان کرد: با توجه به اعلام هواشناسی احتمال کاهش ۱۰ تا ۲۰ درجه‌ای دما در طول هفته هست و در همین رابطه هشدارهای لازم به ارگان‌های ذیربط برای برنامه‌ریزی دقیق در مواجهه با شرایط بحرانی داده شده است.

کرامتی تاکید کرد: از شهروندان درخواست  می شود در مصرف گاز صرفه‌جویی و به هشدارها توجه کنند تا در این ایام با مشکل سوخت مواجه نشویم و همه بتوانند از این نعمت بهره ببرند.

وی از آمادگی مدیریت بحران استان زنجان برای امدادرسانی در زمینه بروز حوادث احتمالی خبر داد و افزود: ستاد مدیریت بحران استان زنجان آمادگی کامل برای امدادرسانی در خصوص وقوع هرگونه حادثه احتمالی را دارد و با دستگاه های عضو ستاد نیز هماهنگی های لازم صورت گرفته و تمام ارگان‌های ذیربط برای مقابله با هر گونه حادثه احتمالی ناشی از بارش باران و برف در آماده‌باش کامل هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان تصریح کرد: مردم استان زنجان  دقت داشته باشند که وزش باد و باران و برف در این دو یا سه روز آینده تداوم دارد و توصیه می‌شود از کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره و درختان  فرسوده تردد نکنند چراکه امکان ریزش مصالح وجود دارد.

منبع: مهر

QR:آماده باش مدیریت بحران

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *