پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری: آب
کد خبر: 30349
تاریخ: 20 آذر 1395
تقدیر از حضور فعال شرکت آب منطقه ای اردبیل در نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و فناوریدر آستانه هفته پژوهش سال 95

تقدیر از حضور فعال شرکت آب منطقه ای اردبیل در نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و فناوری

گروه تحقیقات و ارتباط با دانشگاه شرکت آب منطقه ای اردبیل با دایر کردن غرفه در محل نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و فناوری استان اردبیل حضور یافت و با معرفی اولویتها و طرحهای تحقیقاتی و توزیع پژوهش نامه و بروشور به نشر و ترویج دستاوردهای پژوهشی پرداخت.

پایگاه خبری تحلیلی آب ایران: گروه تحقیقات و ارتباط با دانشگاه شرکت آب منطقه ای اردبیل با دایر کردن غرفه در محل نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و فناوری استان اردبیل حضور یافت و با معرفی اولویتها و طرحهای تحقیقاتی و توزیع پژوهش نامه و بروشور به نشر و ترویج دستاوردهای پژوهشی پرداخت.

این نمایشگاه با حضور استاندار اردبیل و جمعی از مسئولان از 14 آذر ماه در سالن شماره 2 تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی افتتاح شد. هدف از برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و فناوری استان اردبیل که در بیش از 43 غرفه برپا شد، ارائه توانمندی‌های استان در حوزه پژوهش و گستردگی فعالیت‌ها در بخش فناوری‌های نوین و فن‌بازار عنوان گردید.

در نمایشگاه امسال، 70 شرکت و واحد فناور و دانش‌بنیان مشارکت کرده و از مراکز آموزشی، تحقیقاتی، پژوهشی، پارک علم و فناوری و مراکز رشد و همچنین دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی توانمندی خود را در حوزه پژوهش به نمایش گذاشتند. آب و هوای برفی اردبیل طی برگزاری نمایشگاه حال و هوای خاصی به آن بخشیده بود. در مراسم اختتامیه که روز 17 آذر ماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار گردید، از حضور فعال شرکت آب منطقه ای اردبیل در نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و فناوری قدردانی شد. در متن این تقدیرنامه آمده است:

تقدير از حضور فعال شرکت آب منطقه ای اردبیل در نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و فناوری

جناب آقای مهندس بابک خیاط رستمی

سلام علیکم

برگزاری موفقیت آمیز برنامه های هفته پژوهش و فناوری سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» (1395) مرهون اهتمام کلیه دست اندرکاران عرصه علم و پژوهش استان می باشد. لذا بدینوسیله لازم می دانم از حضور و شرکت ارزشمند و مجدانه شما (به عنوان رابط) در نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل صمیمانه تقدیر و تشکر نماییم.

پروفسور محمد نریمانی، معاون پژوهشی دانشگاه / دکتر اکبر صفرزاده، دبیر نمایشگاه هفته پژوهش استان

QR:تقدیر از حضور فعال شرکت آب منطقه ای اردبیل در نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و فناوری

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *