پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری: آب
کد خبر: 30573
تاریخ: 29 آذر 1395
تعویض و اصلاح 6000 متر از خط انتقال و شبکه توزیع آب روستایی در منطقه اختر آباد شهرستان ملاردروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران:

تعویض و اصلاح 6000 متر از خط انتقال و شبکه توزیع آب روستایی در منطقه اختر آباد شهرستان ملارد

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران از تعویض و اصلاح 6000 متر از خط انتقال و شبکه توزیع آب روستایی در منطقه اختر آباد شهرستان ملارد خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی آب ایران، فرهمند مدیر اداره آبفار شهرستان ملارد طی گفتگویی با روابط عمومی آبفار استان تهران اعلام کرد فرسودگی و خسارت های متعددی که در  خطوط انتقال و شبکه آب روستاهای منطقه اختر آباد در مسیر خط انتقال 30 کیلومتری مجتمع گمرگان  وجود داشت موجب شده بود مشکلات زیادی برای مشترکین منطقه ایجاد گردد که بر این اساس تصمیم بر اصلاح خطوط گرفته شد و در پی آن  با بررسیهای کارشناسی که انجام گرفت قسمتهای از خط انتقال و همچنین شبکه که از قدمت بالاتری برخوردار بود  شناسایی و تعویض شد.

فرهمند در تکمیل این خبر گفت  اکنون با انجام پروژه فوق مشکلات قطعی، کاهش فشار آب و مسائل اینچنینی به کلی مرتفع شده و از هدر رفت آب نیز جلوگیری شده است.

مدیر اداره آبفار شهرستان ملارد افزود 12 روستای منطقه با جمعیتی بالغ بر 5000 نفر از مزایای اجرای این پروژه بهرمند شدند و رضایت کامل مشترکین را در بر داشته است.

شایان ذکر است هزینه انجام این کار از محل اعتبارات ارزش افزوده تأمین گردیده است.

تعویض و اصلاح 6000 متر از خط انتقال و شبکه توزیع آب روستایی در منطقه اختر آباد شهرستان ملارد تعویض و اصلاح 6000 متر از خط انتقال و شبکه توزیع آب روستایی در منطقه اختر آباد شهرستان ملارد

QR:تعویض و اصلاح 6000 متر از خط انتقال و شبکه توزیع آب روستایی در منطقه اختر آباد شهرستان ملارد

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *