پایگاه خبری تحلیلی آب ایران

آخرین اخبار
سرویس خبری: آب
کد خبر: 30746
تاریخ: 8 دی 1395
کارگاه آموزشی «محاسبات نرم و کاربرد آن در مهندسی عمران» برگزار شدبا همکاری شرکت آب منطقه ای اردبیل و دانشگاه محقق اردبیلی؛

کارگاه آموزشی «محاسبات نرم و کاربرد آن در مهندسی عمران» برگزار شد

به منظور عملیاتی نمودن تفاهم همکاری های علمی و آموزشی در زمینه تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی، انجمن علمی دانشجوئی عمران دانشگاه محقق اردبیلی و گروه تحقیقات کاربردی شرکت آب منطقه ای اردبیل کارگاه آموزشی «محاسبات نرم و کاربرد آن در مهندسی عمران» را در دو جلسه برگزار نمودند.

پایگاه خبری تحلیلی آب ایران: به منظور عملیاتی نمودن تفاهم همکاری های علمی و آموزشی در زمینه تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی و در ادامه برنامه های هفته پژوهش سال 95، انجمن علمی دانشجوئی عمران دانشگاه محقق اردبیلی و گروه تحقیقات کاربردی شرکت آب منطقه ای اردبیل کارگاه آموزشی «محاسبات نرم و کاربرد آن در مهندسی عمران» را در دو جلسه برگزار نمودند.

کارگاه آموزشی «محاسبات نرم و کاربرد آن در مهندسی عمران» برگزار شد

در این کارگاه که با شرکت بیش از 50 نفر از دانشجویان و کارشناسان شرکت آب منطقه ای در محل دانشکده فنی برپا شد، آقای دکتر فریبرز معصومی به معرفی و حل مثالهای کاربردی مدل های هوش مصنوعی در مهندسی عمران و آب پرداخت. روز اول کارگاه به مدله ای شبیه ساز و روز دوم به مدلهای بهینه ساز اختصاص یافت. برگزاری کارگاه های آموزشی مشترک یکی از مفاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت  آب منطقه ای اردبیل و دانشگاه محقق اردبیلی می باشد.

QR:کارگاه آموزشی «محاسبات نرم و کاربرد آن در مهندسی عمران» برگزار شد

هم اکنون می توانید با کمک بارکدخوان گوشی هوشمندتان، این بخش را همراه خود داشته باشید.
برای این کار، برنامه بارکدخوان گوشی تان را اجرا کرده و سپس دوربین گوشی را روی نگاره بارکد خبر بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *